WinX DVD Ripper Platinum

WinX DVD Ripper Platinum 8.20

WinX DVD Ripper Platinum قادر است Windows مبتنی بر DVD ripper نرم افزار
امتیازدهی کاربر
4.4  (29 رأی)
رأی شما
آخرین نسخه:
8.20.1 (دیدن همه)
توسعه‌دهنده:
Digiarty Software, Inc.
WinX DVD Ripper Platinum است Windows مبتنی بر DVD ripper نرم افزار قادر به تبدیل هر دو DVD دیسک و DVD ISO تصویر به جریان اصلی فیلم مانند rip DVD به AVI های DVD به MP4 های H.264 های MPEG های WMV های MOV های FLV های 3GP ، آن را نیز می تواند کمک به کاربران faultlessly تبدیل DVD (از جمله رمزگذاری DVD) به iPhone/4S های iPad های iPod های Apple TV های Android های HTC سامسونگ XOOM های Galaxy Tab های PSP ،
این برنامه به ارمغان می آورد شما شماره 1 سریع DVD پاره راه حل در بازار با تشکر از برش لبه تکنولوژی برای پشتیبانی از پردازنده های چند هسته ای CPU (حداکثر 8-core processor) و بیش از حد نخ.
ساخته شده است در DVD کپی قابلیت پشتیبانی از 1:1 full DVD دیسک به ISO تصویر کلون. آن را نیز اجازه می دهد تا به شما برای کپی کردن عنوان کامل/محتوای اصلی از DVD به MPEG-2 فایل با فشرده سازی lossless تصویری با کیفیت و 5.1 کانال AC3/DTS Dolby audio. کل فرایند طول می کشد 5 دقیقه فقط! (زمان پردازش نیز بستگی به خود CPU و DVD راننده با سرعت.)
تعبیه شده High Quality Engine و "Yadif Double Frames" ده درهم بافته موتور تا حد زیادی بهبود خروجی تصویری اثر است. در بالای این تنظیم میزان ارسال بیت و رزولوشن پارامترهای شما را قادر به سفارشی کردن تمام خروجی ویدئو و تنظیمات صوتی به تعادل تصویری با کیفیت و اندازه که شما نیاز دارید.
با این DVD مبدل شما می توانید انعطاف پذیری مجموعه CPU استفاده است. آن را نیز پشتیبانی از جدیدترین CUDA صاحب بهینه سازی پیکربندی برای i5 i7 CPU و Super Encode Engine بر اساس MMX - SSE و 3DNow. بنابراین شما می توانید تبدیل از ویژگی های طول DVD فیلم در یک ماده از چند دقیقه در حالی که فیلم به دنبال ترد.
اطلاعات به روز شده در: