WinX DVD Ripper Platinum

WinX DVD Ripper Platinum 8.20

WinX DVD Ripper Platinum je schopen Windows na bázi DVD ripper software
Hodnocení
4.4  (29 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
8.20.1 (Zobrazit všechny)
WinX DVD Ripper Platinum je Windows na bázi DVD ripper software schopný kopírování obou DVD disk a DVD ISO obraz do hlavního proudu videa, jako je rip DVD na AVI, DVD na MP4, H.264, MPEG, WMV, MOV, FLV, 3GP, atd. To může také pomoci uživatelům bezchybně převést DVD (včetně šifrovaných DVD) iPhone/4S, iPad, iPod, Apple TV, Android, HTC, Samsung, XOOM, Galaxy Tab, PSP, atd.
Tento program přináší No. 1 rychle DVD ripování řešení na trhu díky nejmodernější technologií na podporu Multi-core CPU (maximálně 8-core procesor) a Hyper-threading.
Vestavěný DVD funkce kopírování podporuje 1:1 plné DVD disk ISO obraz klonovat. To také umožňuje kopírovat celý název/hlavní obsah DVD na MPEG-2 soubor s bezeztrátová kvalita videa a 5.1 Kanál AC3/DTS Dolby audio. Celý proces trvá 5 minut! (doba zpracování závisí také na vašem CPU a DVD rychlost řidiče.)
Vložený High Quality Engine a "Yadif Double Frames" De-prokládání Motor výrazně zlepšit výstupní video efekt. Na vrcholu tohoto, nastavitelný datový tok a rozlišení parametry umožní přizpůsobit všechny výstup video a audio nastavení vyvážení kvality obrazu a velikosti souboru, jak budete potřebovat.
S tímto DVD converter, můžete flexibilně nastavit CPU využití. To také podporuje nejnovější CUDA, vlastní optimalizované konfigurace pro i5 i7 CPU a Super Encode Engine na základě MMX - SSE & 3DNow. Tak, můžete převést celovečerní DVD filmů v několika minut při zachování videa při pohledu ostrý.
Informace aktualizovány: