WinX DVD Ripper Platinum

WinX DVD Ripper Platinum 8.20

WinX DVD Ripper Platinum DVD ripper yazılım tabanlı bir yetenekli Windows-
Kullanıcı puanı
4.4  (29 oy)
Oyunuz
En güncel sürüm:
8.20.1 (Tüm)
Geliştirici:
Digiarty Software, Inc.
WinX DVD Ripper Platinum ana videoları, böyle DVD için AVI rip olarak, DVD için MP4, H.264, MPEG, WMV, MOV, FLV, 3GP, vb her iki DVD disk ve DVD ISO görüntü kopyalama yeteneğine sahip DVD ripper yazılım tabanlı bir Windows. Ayrıca kullanıcılar hatasız iPhone/4S, iPad, iPod, Apple TV, Android, HTC, Samsung, XOOM, Galaxy Tab, PSP, vb şifreli DVD dahil DVD () dönüştürmek yardımcı olabilir.
Bu program piyasada çekirdekli işlemci ve Hyper-iş parçacığı (en fazla 8) Çok çekirdekli CPU destek için ileri teknoloji sayesinde müthiş No. 1 Hızlı DVD çözüm getiriyor.
Dahili DVD Kopyalama özelliği ISO görüntü clone 1:1 tam DVD disk destekler. Ayrıca kayıpsız video kalitesi ve 5.1 Kanal AC3/DTS Dolby ses ile DVD için MPEG-2 dosya tam adı/ana içerik kopyalamak için izin verir. Tüm süreç sadece 5 dakika sürer! (işlem süresi de CPU ve DVD sürücü hızına bağlıdır.)
De gömülü High Quality Engine ve "Yadif bu Double Frames" titreşim Motoru büyük çıkış video etkisini artırmak. Bunun üzerine, ayarlanabilir bitrate ve çözünürlük parametreleri ihtiyacınız olan tüm çıkış video ve Ses ayarları, video kalitesi ve dosya boyutu dengelemek için özelleştirmenizi sağlar.
Bu DVD dönüştürücü ile, esnek CPU kullanımı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca yeni CUDA destekler, MMX - SSE & 3DNow dayalı ı5 i7 CPU ve Super Encode Engine için yapılandırma optimize sahibi. Böylece, videoları keskin görünümlü tutarken birkaç dakika içinde uzun metrajlı DVD filmleri dönüştürebilirsiniz.
Bilgi güncellenme tarihi: